Hakkımızda

Uzmanlık Alanımız; Nonwoven...

Cordeks firması 2006 yılında faaliyetlerine başlamış olan, özel bir aile şirketidir. Her zaman bilgi, kalite,  ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya çalışan, doğru yatırımlarla hızla büyüme gösteren firmamız, şu anda nonwoven ve bununla ilgili ürün gruplarında üretim ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Cordeks bugün tüm dünyada çok çeşitli uygulamalar için nonwoven rulo ürün çeşitleri tedarik etmektedir. Medikal, sağlık, hijyen, tarım, peyzaj, filtreleme, mendil, paketleme, is elbiseleri, insaat malzemeleri, teknik, endüstriyel, cevre, ev tekstil, otomobil, canta ve promosyon uygulamarına yönelik yenilikçi çözümler sunmaktadır. ...

Devamını Oku
Cordeks

Ürünlerimiz

Cordeks

Uygulama Alanları

CORDEKS

EKİBİMİZ

Sayın Sinan Özbak İşletme Yönetimi lisans derecesine sahiptir (Northeastern Illinois Üniversitesi, Chicago) ve uluslararası işletme MBA derecesi (Roosevelt Üniversitesi, Chicago) Evli ve bir kızı var.
E-mail: sinan@cordeks.com

Sinan Özbak

Kurucu ve Genel Müdür
Sinan Özbak

Fatih Bey İşletme Yönetimi lisans derecesine sahiptir (Kayseri Erciyes Üniversitesi, Türkiye) Evli ve iki kızı var.
E-mail: fatih@cordeks.com

MEHMET FATİH ÖZBAK

Kurucu ve Finans Yöneticisi
MEHMET FATİH ÖZBAK

Ahmet Özbak Elektrik ve Elektrik Mühendisliği Lisans derecesine sahiptir (İstanbul Üniversitesi, Türkiye) Evli ve bir oğlu var.
E-mail: ahmet.ozbak@cordeks.com

AHMET ÖZBAK

İş Geliştirme Ve Satın Alma
AHMET ÖZBAK

Bay Michael J Stephens, Aston Üniversitesi, Birmingham'da çekirdek Kimyada lisans (Hons) sahibidir. Hastane giysileri için Antimikrobiyal kumaş tedavisinde uzmanlaşmış.
E-mail: mike@cordeks.com

Michael J Stephens

İngiltere (ülke) Yöneticisi
Michael J Stephens
CORDEKS

Haberler

E-Bültenimize Üye Olun

Cordeks ile ilgili yeniliklerden haberdar olun